Rekolekcje Apostolatu Margaretka w Porszewicach przesunięte na październik

Wiadomość od Przyjaciół z Bydgoszczy, w sprawie zmiany terminu rekolekcji w Porszewicach.
 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Serdecznie witamy!
Kochani, trwamy w okresie Wielkanocnym, w którym towarzyszy nam radość ze zwycięstwa Pana Jezusa nad grzechem, śmiercią, wszelkim złem. Niech Zwycięski Pan obdarzy Was wszelkimi łaskami i niegasnącą głęboką radością w sercu.
Alleluja!

Kochani!
Jak wszyscy wiemy jesteśmy w stanie epidemii i z tego względu zmieniamy termin rekolekcji “Odkryj obecność Boga w sobie” na 23 – 25 października 2020 r. w Porszewicach k. Łodzi. Mamy głęboką nadzieję, że będzie to wtedy spokojniejszy czas, sprzyjający bezpieczeństwu każdego z nas.
Rekolekcje odbędą się  też w kameralnym gronie, maksymalnie do 30 osób – a co za tym idzie ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w rekolekcjach decyduje kolejność zgłoszeń.
 Więcej szczegółów i zapisów tutaj.
Prosimy o przekazanie tej informacji innym osobom  Margaretek.
W roku, w którym na nowo odkrywamy Eucharstię zatytułowanym “Oto wielka tajemnica wiary” oraz w miesiącu maryjnym – pażdzierniku, podczas rekolekcji pojawi się Monstracja – Niewiasta Eucharystii. Maryja, która adoruje w sobie obecnego Jezusa.

UWAGA!
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym kraju i na całym świecie z wielką troską będziemy obsererwować i w uzasadnionej sytuacji reagować na ewentualne zagrożenia i obostrzenia mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu uczestników.

Dziękujemy, że doczytałeś do końca 🙂
Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Emilia i Piotr Andrzejewscy

 
 
 Zachęcamy do zajrzenia na nasz FB (wystarczy wpisać Apostolat Margaretka)
Apostolat Margaretka z Bydgoszczy.
Z Panem Bogiem!
Emilia i Piotr Andrzejewscy