Rekolekcje 24-26 września

„Odkryj obecność Boga w sobie”

Kochani!

Zapraszamy Was na rekolekcje, które

odbęda się w terminie

 24-26 września 2021 r.

UWAGA! ZMIANA OŚRODKA REKOLEKCYJNEGO NA

Centrum Misji Afrykańskich

Borzęcin Duży

ul. Warszawska 826

W tym roku towarzyszyć nam będzie hasło „Odkryj obecność Boga w sobie!

Pragniemy zaprosić Was do drogi, podczas której odkrywać będziemy odkrywać obecność Boga w Was!

Gościem rekolekcji będzie ojciec Jacek Olczyk SJ, duszpasterz „Mocnych Duchu”,

rekolekcjonista i charyzmatyczny mówca Słowa Bożego

W programie rekolekcji przewidziane są: Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Czas w CISZY, Modlitwa poprzez GESTY, możliwość Spowiedzi lub rozmowy duchowej z Kapłanem, Medytacja Słowa Bożego, Modlitwa o uzdrowienie.

Podczas rekolekcji pojawi się Monstracja – Niewiasta Eucharystii. Maryja, która adoruje w sobie obecnego Jezusa.

 

Jeśli jednak masz jakieś pytania, wątpliwości lub problem z zapisem zapraszamy do kontaktu poprzez email: kontakt@apostolat.com.pl lub telefoniczny (bardzo prosimy o telefon po godzinie 17-stej ze względu na pracę zawodową511 591 938 (Piotr).

 

Koszt rekolekcji to 250 zł od osoby

Koszt obejmuje on: dwa noclegi w Ośrodku w Borzęcinie o wysokim standardzie (pokoje 2 osobowe), pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), materiały rekolekcyjne (pakiet uczestnika), opłaty organizacyjne.

Rekolekcje zaczynają się w piątek, 24 września o godzinie 18, a kończą w niedzielę, 26 września ok. godziny 16.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie i czekamy na Was!

Zapisy poprzez formularz: Zgłoszenie na rekolekcje

UWAGA!

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym kraju i na całym świecie z wielką troską będziemy obsererwować i w uzasadnionej sytuacji reagować na ewentualne zagrożenia i obostrzenia mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu uczestników.

Apostolat Margaretka – Kalwaria Zebrzydowska 2021

Apostolat Margaretka – Niepokalanów 2021

7 kroków do utworzenia margaretki

7 kroków do utworzenia margaretki
  1. Wybierz kapłana

Zdecyduj za którego kapłana chcesz się modlić, np. za ks. proboszcza.

  1. Zamów materiały (blankiety)

Zamów komplet blankietów. Jest w nim 8 sztuk, 7 dla modlących się osób oraz jeden, który otrzyma ksiądz. Blankiety można zamówić telefonicznie lub mailowo w biurze Apostolatu. Tel. 506 653 823; biuro@apostolatmargaretka.pl

Można także wysłać sms (podając ilość zamawianych kompletów, oraz adres pocztowy, na który ma przyjść przesyłka). Do przesyłki dołączone jest konto kurii, na które składa się ofiarę za otrzymane materiały, z dopiskiem „Apostolat Margaretka”.

  1. Wybierz 7 osób

Poszukaj jeszcze 6 osób, które wraz z Tobą podejmą modlitwę za wybranego kapłana. Sposób modlitwy jest dowolny, można skorzystać z tej zaproponowanej w blankiecie. Więcej informacji w broszurze, na str. 11. Broszurę można zamówić w biurze Apostolatu, jest także dostępna na naszej stronie internetowej, w sekcji „do pobrania”.

  1. Wybierz dzień tygodnia

Kwiat margaretki ma 7 płatków podobnie jak tydzień ma 7 dni. Każda z osób wybiera sobie tylko jeden konkretny dzień, w którym deklaruje modlitwę za kapłana w tworzącej się margaretce. Jedna osoba może oczywiście należeć do większej ilości margaretek.

  1. Ustal z kapłanem sposób wręczenia margaretki

Ustal z kapłanem oraz modlącymi się osobami miejsce, czas i sposób wręczenia margaretki.

  1. Złóż przyrzeczenie i rozpocznij modlitwę

    Można skorzystać z uroczystego obrzędu liturgicznego, który dołączony jest do każdego zestawu blankietów oraz znajduje się w naszej broszurze na str. 15.

  2. Zapisz (zgłoś) margaretkę do Ogólnopolskiej Księgi Apostolatu

Zgłoszenie najlepiej dokonać poprzez formularz online dostępny na stronie internetowej w prawym górnym rogu w sekcji „zgłoszenie margaretki”.

 

*  *  *  *  *  *  * 

Rekolekcje Apostolatu Margaretka w Porszewicach przesunięte na październik

Wiadomość od Przyjaciół z Bydgoszczy, w sprawie zmiany terminu rekolekcji w Porszewicach.
 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Serdecznie witamy!
Kochani, trwamy w okresie Wielkanocnym, w którym towarzyszy nam radość ze zwycięstwa Pana Jezusa nad grzechem, śmiercią, wszelkim złem. Niech Zwycięski Pan obdarzy Was wszelkimi łaskami i niegasnącą głęboką radością w sercu.
Alleluja!

Kochani!
Jak wszyscy wiemy jesteśmy w stanie epidemii i z tego względu zmieniamy termin rekolekcji „Odkryj obecność Boga w sobie” na 23 – 25 października 2020 r. w Porszewicach k. Łodzi. Mamy głęboką nadzieję, że będzie to wtedy spokojniejszy czas, sprzyjający bezpieczeństwu każdego z nas.
Rekolekcje odbędą się  też w kameralnym gronie, maksymalnie do 30 osób – a co za tym idzie ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w rekolekcjach decyduje kolejność zgłoszeń.
 Więcej szczegółów i zapisów tutaj.
Prosimy o przekazanie tej informacji innym osobom  Margaretek.
W roku, w którym na nowo odkrywamy Eucharstię zatytułowanym „Oto wielka tajemnica wiary” oraz w miesiącu maryjnym – pażdzierniku, podczas rekolekcji pojawi się Monstracja – Niewiasta Eucharystii. Maryja, która adoruje w sobie obecnego Jezusa.

UWAGA!
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym kraju i na całym świecie z wielką troską będziemy obsererwować i w uzasadnionej sytuacji reagować na ewentualne zagrożenia i obostrzenia mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu uczestników.

Dziękujemy, że doczytałeś do końca 🙂
Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Emilia i Piotr Andrzejewscy

 
 
 Zachęcamy do zajrzenia na nasz FB (wystarczy wpisać Apostolat Margaretka)
Apostolat Margaretka z Bydgoszczy.
Z Panem Bogiem!
Emilia i Piotr Andrzejewscy