Ziemia Święta 8-14 maja 2024

Zapraszamy na pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Ziemi Świętej

Termin: 8-14 maja 2024

Cena: 2590zł + 680USD

Zapisy:  tel. 605 987 104 (Pani Dorota, Orlando Travel),

Szczegółowe informacje oraz program poniżej. 

XVII Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej – 10.06.2023

W sobotę,  10 czerwca 2023 po raz kolejny zgromadziliśmy się w Kalwarii Zebrzydowskiej na XVII Pielgrzymce Apostolatu Margaretka. W trakcie naszego modlitewnego spotkania przeszliśmy drogą krzyżową, wysłuchaliśmy konferencji, a następnie JE Bp Robert Chrząszcz odprawił Eucharystię i wygłosił do nas Słowo Boże. Wszyscy pielgrzymi wspólnie adorowali Najświętszy Sakrament.

Poniżej znajduje się galeria z tego wydarzenia.

(DK)

 

Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Ziemi Świętej – maj 2024

Serdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę

Apostolatu Margaretka  do Ziemi Świętej,

która odbędzie się w dniach  8-14 maja 2024.

Cena: 2590zł + 680 USD

Zapisy:  ks. Bogusław Nagel, tel. 605 990 239

Informacje:  Dorota Szczepanowicz-Balon (Orlando Travel), tel. 791 992 802

Szczegółowy program poniżej:

VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka

Już dzisiaj zapraszamy na

VIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka

do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

GUADALUPE – 30 styczeń-10 luty 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Apostolatu Margaretka i sympatyków na pielgrzymkę do Meksyku, która odbędzie się w dniach: 30 stycznia – 10 lutego 2024 roku.

Meksyk to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie świata, które nieprzerwanie przyciąga ogromne rzesze turystów i pielgrzymów, pragnących zobaczyć atrakcyjne zabytki, spróbować miejscowego jedzenia i poczuć specyficzny, żywiołowy klimat charakterystyczny dla tego obszaru.

Obowiązkowym punktem na trasie każdej pielgrzymki do Meksyku jest Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe – niezwykła świątynia, w której mieszają się języki uczestników ze wszystkich zakątków globu. 9 grudnia 1531 roku, Juan Diego doświadczył w tym miejscu objawienia Matki Bożej, która wskazała mężczyźnie krzewy róż, a następnie poleciła, aby nazbierał ich i schował do swego płaszcza, zwanego tilmą. Kiedy Juan Diego opowiadał o zdarzeniu i chciał pokazać słuchaczom kwiaty, okazało się, że zamiast róż, na płaszczu widoczny jest obraz Matki Bożej, którą widział mężczyzna. Dziś tilma z cudownym obrazem, umieszczona jest w centralnej części ołtarza. Wciąż nie przestaje zaskakiwać – zarówno pielgrzymów, jak i zewnętrznych badaczy, którzy podejmują się jej analizy. Wybranie Meksyku na cel pielgrzymki jest idealną decyzją, gdyż Sanktuarium w Guadalupe pozostaje nienaruszone od niemal pięciu wieków. Te i inne fakty, a także liczne uzdrowienia oraz pozostałe cuda, do których doszło w tym miejscu sprawiają, że Guadalupe jest jednym z najpopularniejszych sanktuariów na świecie. Jest to najstarsze objawienie maryjne oficjalnie uznane przez Kościół katolicki. 

Zapisy i informacje: ks. Bogusław, tel. 605 990 239 lub p. Małgorzata, tel. 506 653 823

Warto zaplanować ten czas wcześniej i zapoznać się z programem: