Rekolekcje i pielgrzymki

Kalendarium nadchodzących wydarzeń:

21-23 września   – Rekolekcje „Pan mnie strzeże” w Porszewicach k. Łodzi

13.10                         – III Ogólnopolska Pielgrzymka do Sanktuarium JPII oraz BM w Łagiewnikach

17-24 11                 – Rekolekcje dla gospodyń parafialnych z warsztatami zdrowego gotowania

24.11-1.12            – Rekolekcje Apostolatu Margaretka z dietą warzywno-owocową w Przytkowicach

 
Szczegółowe informacje na plakatach!

 

Z wielką radością zapraszamy Was na kolejne rekolekcje Apostolatu Margaretka, które odbędą się w dniach 21-23 września r. w Porszewicach k. Łodzi. W tym roku tematem przewodnim będzie hasło: PAN MNIE STRZEŻE

Wspólnie będziemy podążać na drodze zaufania Panu Bogu poprzez rozważania, konferencje, dzielenie się w grupkach, modlitwę zawierzenia i uwielbienia. Pragniemy zaprosić Was do wpatrywania się w oczy Jezusa, które uwalniają i dodają otuchy. W programie rekolekcji będą Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Spacer w CISZY, Modlitwa poprzez GESTY, możliwość Spowiedzi lub rozmowy duchowej z Kapłanem.

Zgłosić się na rekolekcje można za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie

http://www.apostolat.com.pl/index.php/rekolekcje/zgloszenie-na-rekolekcje

Zapisy trwają do 2 września, a na rekolekcje mamy przewidzianą ograniczoną liczbę miejsc,dlatego bardzo Was prosimy, nie zwlekajcie z zapisami. 

Koszt rekolekcji to 220 zł i obejmuje on: dwa noclegi w Ośrodku w Porszewicach o wysokim standardzie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), materiały rekolekcyjne (pakiet uczestnika), opłaty organizacyjne. W trakcie rekolekcji przewidziana jest „słodka” niespodzianka.

Rekolekcje zaczynają się w piątek 21 września o godzinie 18, a kończą w niedzielę 23 września ok. godziny 16. Zapraszamy Was bardzo serdecznie i czekamy na Was! Z darem modlitwy! Apostolat Margaretka z Bydgoszczy. Emilia i Piotr Andrzejewscy.

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

 

 

♦ ♦ ♦ ♦ ♦

 

♦ ♦ ♦ ♦ ♦

♦ ♦ ♦ ♦ ♦