Rekolekcje w Porszewicach – maj 2020

Miło nam poinformować, że Apostolat Margaretka z Bydgoszczy pragnie zaprosić wszystkich członków i sympatyków modlitwy za kapłanów na kolejne rekolekcje, które odbędą się w dniach 22-24 maja 2020 r. w Porszewicach k. Łodzi.
W tym roku towarzyszyć nam będzie hasło “Odkryj obecność Boga w sobie!” Pragniemy zaprosić Was do drogi, podczas której odkrywać będziemy odkrywać obecność Boga w Was! Wspólnie będziemy podążać na drodze zaufania Panu Bogu poprzez rozważania, konferencje, dzielenie się w grupkach, modlitwę zawierzenia i uwielbienia. Pragnę ze swojej strony bardzo gorąco zachęcić do udziału w Rekolekcjach, które pozwalają wypocząć duchowo i nabrać sił do podążania drogą wiary.
W programie rekolekcji będą Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Spacer w CISZY, Modlitwa poprzez GESTY, możliwość Spowiedzi lub rozmowy duchowej z Kapłanem.
Mamy wielką niespodziankę. W roku 2020, w którym na nowo odkrywamy Eucharstię zatytułowanym “Oto wielka tajemnica wiary” oraz w miesiącu maryjnym – maju, podczas rekolekcji będziemy mogli Adorować Pana Jezusa w niezwykłej Monstracji “Niewiasta Eucharystii”.  Jest to jedna z unikalnych Monstracji wykonanych przez renomowane polskie Studio Drapikowski. W centrum figury, niejako w sercu Maryi, umieszczany jest w czasie adoracji Najświętszy Sakrament. Maryja, adoruje w sobie obecnego Jezusa.
Jeśli czujesz w sercu, że Pan Ciebie na te rekolekcje zaprasza to od razu się zapisz. Mamy ograniczoną liczbę miejsc.
Rekolekcje zaczynają się w piątek 22 maja 2020 r. o godzinie 18.00, a kończą w niedzielę 24 maja 2020 r ok. godziny 16.00.
Koszt rekolekcji to 220 zł i obejmuje on: dwa noclegi w Ośrodku w Porszewicach o wysokim standardzie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), materiały rekolekcyjne (pakiet uczestnika), opłaty organizacyjne.
Zgłosić się na rekolekcje można za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:  http://apostolat.com.pl/index.php/rekolekcje/zgloszenie-na-rekolekcje
W razie dodatkowych pytań lub problemów z zapisem zapraszamy do kontaktu poprzez email: kontakt@apostolat.com.pl lub telefoniczny (bardzo prosimy o telefon po godzinie 17-stej ze względu na pracę zawodową) 511 591 938 (Piotr).