Nowe funkcjonalności na stronie Apostolatu!

Strona Apostolatu to nie tylko nasza wizytówka, ale to także miejsce, które ma służyć całemu ruchowi poprzez dostęp do różnego rodzaju informacji, zdjęć, relacji czy ogłoszeń. Z tego powodu strona Apostolatu zmienia się dla Was! 

W ostatnim czasie na stronie pojawia się więcej treści, aby zachęcić Was, drodzy Czytelnicy i Członkowie Apostolatu do częstszych odwiedzin. Prócz nowych wiadomości stawiamy także na funkcjonalność. Zapewne wielu z Was zauważyło już jakiś czas temu zakładkę Liturgia na dziś, w której to możecie przeczytać czytania oraz Ewangelię na dany dzień. Ponadto dodaliśmy moduł Kalendarz, w którym znajdziecie wydarzenia związane z Apostolatem Margaretka (np. pielgrzymki czy spotkania). Z tego miejsca zachęcamy Was do zgłaszania pielgrzymek, spotkań czy czuwań Apostolatu Margaretka w konkretnych diecezjach. Można to zrobić za pomocą przycisku “Zgłoś wydarzenie” znajdującego się na stronie głównej, w jednym z paneli po prawej stronie lub bezpośrednio przez link: zgłoś wydarzenie. Wszystkie zgłoszone wydarzenie zostaną umieszczone w kalendarzu.

Cieszymy się, że jesteście z nami i dziękujemy Wam za bycie częścią Apostolatu, modlitwę za Kapłanów, a także za odwiedziny naszej strony internetowej.