Kategoria: Rozmowy

Rozmowa z ks. Krzysztofem Rębiszem

Rozmowa z ks. Krzysztofem Rębiszem, opiekunem Apostolatu Margaretka w Diecezji Bielsko-Żywieckiej   Krajowe Duszpasterstwo: Księże Krzysztofie, jako duszpasterz osób modlących się za kapłanów w Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza Ksiądz Margaretki do wspólnej modlitwy. Do jakich miejsc będziecie pielgrzymować? Ks. Krzysztof: Apostolat Margaretka Diecezji Bielsko – Żywieckiej pielgrzymuje do sanktuariów diecezjalnych i świętych kapłanów, którzy pochodzili z …

Czytaj dalej